Spotkania z Pasją - relacje z wydarzeń

Kiedy Pasja staje się życiem, wtedy życie staje się Pasją...

RELACJA Z IV SPOTKANIA Z PASJĄ
Lublin, 22 marca 2014



22 marca 2014, w Szkole Podstawowej nr 28 w Lublinie odbyło się czwarte Spotkanie z Pasją, a jego tematem była: „wspinaczka i dream jumping, czyli o szczytach… możliwości”. Bohaterki spotkania zdradziły uczestnikom swoje recepty na sukces w sporcie, a wszyscy chętni mogli spróbować swoich sił na ściance pod okiem lubelskich wspinaczy.

Na czwarte Spotkanie z Pasją w swoje progi zaprosiła nas Szkoła Podstawowa nr 28 posiadająca doskonałe zaplecze do realizacji sportowych pasji, a bohaterkami wydarzenia były: 

Ola Rudzińska i Monika Prokopiuk i ... przyszły wspinacz ;)

Monika Prokopiuk – wspinaczkę uprawia od 13 lat, specjalizuje się we wspinaniu na czas, ale brała też udział w zawodach na prowadzenie i bulderingu. Dziś jest instruktorem i swoją pasję przekazuje innym, a od 4 lat jest w pierwszej dziesiątce zawodów Pucharu Świata. Na spotkaniu Monika zademonstrowała swoje umiejętności w taki sposób, jak gdyby grawitacja jej nie dotyczyła.

Aleksandra Rudzińska – wcześniej zajmowała się pływaniem, a wspinaczką zaraziła ją jej siostra. Ola specjalizuje się we wspinaniu na czas. Mimo młodego wieku już co najmniej kilkakrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski, Europy i świata. W wieku 17 lat pobiła rekord Europy we wspinaniu na czas. Mieliśmy doskonałą okazję zobaczyć na własne oczy jak Ola wspina się na 6,5 m ścianę w zaledwie kilka sekund.

Katarzyna Mięsiak-Wójcik i Monika Woreta


Katarzyna Mięsiak-Wójcik – wspinaczką górską zajmuje się już od kilkunastu lat, a ostatnio odkrywa też świat jaskiń. To, że chce się wspinać zrozumiała podczas wyprawy na Kilimandżaro – wyprawy, która długo była tylko marzeniem. Pytana o najważniejszą lekcję ze wspinania, powiedziała, że jest nią pokora, odpowiedzialność za innych i zaufanie, bo we wspinaniu we dwoje dla partnera szczyt musi być mniej ważny niż osoba, z którą się na ten szczyt wybieramy. 

Monika Woreta – kobieta wielu pasji, a każdą z nich postanowiła sprawdzić na własnej skórze. Jej świat to motocykle, wspinaczka, skoki, było też judo, samba, a teraz dream jumping. Ta dziewczyna potrafi poważnie wystawić na próbę własny strach wspinając się na wieżę albo klif tylko po to, żeby potem stamtąd zejść o wiele krótszą drogą. Aż trudno uwierzyć, że Monika ma lęk wysokości.



Znane powiedzenie mówi: „nie marudź, że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt”. Na sobotnim Spotkaniu z Pasją rozmawialiśmy o szczytach górskich, ale też o szczytach marzeń i o szczytach możliwości. Lubelska edycja lekcji z mistrzem miała pokazać jak to jest, kiedy po ścianach się biega, a nie wspina, jak smakuje złoto na Mistrzostwach Świata i rekord Europy ustalony w wieku 17 lat. Rozmawialiśmy też o dream jumpingu, dyscyplinie znanej od niespełna 10 lat, która dostarcza niesamowitych wrażeń i emocji, a dla bohaterki projektu była sposobem na przełamanie strachu i lęku wysokości. Dowiedzieliśmy się również jak bardzo pasja do gór uczy pokory, odpowiedzialności za innych i zaufania.


Była to zatem doskonała okazja do uczenia się od samych mistrzów, zapytania ich o to, co należy zrobić, żeby powtórzyć ich sukcesy, jak wiele wysiłku kosztowało zwycięstwo, ile razy zdarzyło im się upaść i czy łatwo było wstać. Bohaterki jednogłośnie stwierdziły, że pierwszym krokiem we wspinaczce, zdobywaniu gór, czy dream jumpingu, jest po prostu spróbowanie na własnej skórze jak smakują te pasje.


Tradycją Spotkań z Pasją są pokazy sportowe, zatem i tym razem przedstawicielki sekcji wspinaczkowej Pol-Inowex Skarpa Lublin zademonstrowały swoje umiejętności udowadniając, że w ich przypadku grawitacja ma nieszczególne znaczenie. Na koniec uczestnicy mieli możliwość spróbowania własnych sił na ściance pod czujnym okiem lubelskich wspinaczy.   





Spotkanie z Pasją, tradycyjnie już, osłodzili nam Partnerzy projektu - producenci marek Cemoi oraz Lubsad. Dodatkowo, wśród uczestników rozlosowano upominki w postaci zestawów produktów ufundowanych przez producentów marek Bonne MamanCemoi i Clipper, karnetów do klubów sportowych w Lublinie: SportsPark i Sportesse, książek Wydawnictwa Czarna Owca oraz książek Marka Kamińskiego. Upominki przygotowała również firma Materne-Polska.






Fotorelację z wydarzenia przygotowali: Renata Dziewulska i Adam Abramowicz.
Serdecznie dziękujemy za pomoc ekipy przygotowującej salę oraz wsparcie organizacyjne wszystkich, którzy uczestniczyli w przygotowaniach do tego wydarzenia!

Podsumowanie IV Spotkania z Pasją
Temat: Wspinaczka i dream jumping, czyli o szczytach... możliwości
Miejsce przyjazne pasjom: Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Radości 13, Lublin
4 bohaterki: Monika Prokopiuk, Aleksandra Rudzińska, Katarzyna Mięsiak-Wójcik, Monika Woreta
Prowadzenie: Magdalena Piasecka
Sportowa atrakcja: pokaz wspinaczki w wykonaniu przedstawicielek sekcji Pol-Inowex Skarpa Lublin i możliwość spróbowania sił na ściance dla uczestników spotkania
Słodki poczęstunek od Lubsad i Cemoi i loteria z nagrodami
15 Partnerów
14 Patronów Medialnych
Ok. 80 uczestników



             IV Spotkanie z Pasją - zaproszenie

Już 22 marca 2014 o godz. 14.00 
zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 28 na Czubach w Lublinie (ul. Radości 13) na IV SPOTKANIE Z PASJĄ. 
TEMAT: Wspinaczka i dream jumping, czyli o szczytach... możliwości.
GOŚCIE: Monika Prokopiuk, Ola Rudzińska, Monika Woreta i Kasia Mięsiak-Wójcik 

W  PROGRAMIE:
·         Rozmowa o wspinaczce i dream jumping, czyli o tym jak sięgać wysoko po marzenia
·         Pokaz wspinaczki na ściance z udziałem bohaterek spotkania
·         Możliwość spróbowania własnych sił na ściance pod okiem lubelskich wspinaczy
·         Loteria z nagrodami
·         Słodki poczęstunek
·   Oraz mnóstwo cennych, praktycznych informacji o tym  jak, gdzie i za ile można spełniać marzenia!

Spotkania z Pasją to wyjątkowa okazja osobistego spotkania z tymi, którzy wiedzą jak sięgać wysoko po marzenia i poznania ich recept na sukces.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!
Rejestracja: magda.spotkaniazpasja@gmail.com




PODSUMOWANIE III SPOTKANIA Z PASJĄ
Janki, 17 listopada 2013



  
Tor Kartingowy Pole Position w Jankach pod Warszawą, kolejne Miejsce Przyjazne Pasjom, ugościło w niedzielne popołudnie 17 listopada 2013 liczne grono pasjonatów motoryzacji. Bohaterkami III Spotkania z Pasją były trzy fantastyczne kobiety, które dokładnie znają smak sportowej rywalizacji.
Każdy ma swoją opinię o kobiecie za kierownicą. Tym razem jednak nasi uczestnicy byli wyjątkowo zgodni co do pozytywnej oceny naszych gości – kobiet, którym zamarzyła się przygoda z dużą dawką adrenaliny w tle. Małgorzata Rdest, Klaudia Podkalicka i Karolina Pilarczyk – trzy niezwykle piękne i odważne kobiety podzieliły się swoimi doświadczeniami zdobytymi na torach Formuły 4, rajdach cross country i zawodach driftingowych. Każda na swój sposób oczarowała swoją historią i przepisem na sukces.


Małgorzata Rdest
Na tor kartingowy trafiła przypadkiem w wieku kilkunastu lat. Wracając z rodzicami z zakupów wstąpiła na tor kartingowy, wsiadła do gokarta i połknęła bakcyla. Mistrzyni Międzynarodowych Kartingowych Mistrzostw Polski  w 2011 roku, w których startowała jako jedyna kobieta. Pierwsza Polka w międzynarodowym programie Formuła BMW Talent Cup 2012, w sezonie 2013 - jedyna kobieta w pierwszej edycji Formuły 4. Również w sezonie 2013 Gosia zaliczyła bardzo udane występy w pucharze Volkswagen Castrol Cup. 



Klaudia Podkalicka
Kierowca rajdowy i wyścigowy, kobieta, dla której motoryzacja jest niejako kontynuacją rodzinnej tradycji. Najpierw kibicowała ojcu na zawodach, potem postanowiła spróbować własnych sił. Rozpoczęła od rajdów samochodowych startując jako pilot i kierowca.
    Najszybsza kobieta w Kia Picanto Cup i w 46. Rajdzie Barbórki. Wicemistrzyni Pucharu Niemiec w wyścigach długodystansowych ADAC Logan Cuppasjonatka tańca, jazdy konnej, narciarstwa, snowboardu i nurkowania z aqualungiem.
     
Karolina Pilarczyk
Nazwana przez media „Królową Polskiego Driftingu”, jedyna licencjonowana drifterka w Polsce, która, jak sama mówi, pokochała ten sport w momencie, kiedy zauważyła, że zaczyna zdecydowanie nadużywać hamulca ręcznego. Karolina wielokrotnie wzbogacała różne imprezy pokazami.
     W 2013r wzięła udział w zawodach Queen of Europe i wróciła z nich ze srebrem i tytułem Vice mistrzyni Europy w DRIFTINGU, nie rozstaje się ze swoim samochodem…






Dziewczyny opowiadały o „przypadkach”, dzięki którym rozpoczęły przygodę z motoryzacją, o determinacji i konsekwencji, które okazały się niezbędne w drodze po liczne zwycięstwa. Aż trudno uwierzyć, że te drobne i, wydawałoby się, kruche kobietki, mają na swoim koncie tak duże osiągnięcia…  Nie zabrakło też opowieści z przymrużeniem oka o tym, jak zabić muchę boczną szybą samochodu i o kobiecej wrażliwości, która nawet w obliczu zaciętej rywalizacji na rajdach nie pozwoliła przejechać bażanta.
Bohaterki spotkania podkreślały jak bardzo istotne jest pozytywne podjęcie do wyzwań (Gosia Rdest wytłumaczyła co oznacza jej naklejka z bananem na kasku) i koncentracja, zwłaszcza na rajdach długodystansowych. Wszystkie zgodnie potwierdziły, że droga na szczyt nie jest łatwa i że konieczne jest wsparcie najbliższych, które pozwala nabrać odpowiedniego dystansu.
Zapewne każdy z uczestników zapamiętał historię Klaudii o kierownicy, która odkręciła się w czasie rajdu, czy opowieści Karoliny o nadużywaniu hamulca ręcznego, które to zapoczątkowało jej przygodę z driftingiem. Dla tych, którzy nie mieli wcześniej okazji poznać smaku atmosfery wyścigów, bohaterki przygotowały specjalne filmy zaprezentowane podczas spotkania.


Na koniec dziewczyny opowiedziały o swoich planach na przyszłość i podzieliły się radami dla tych, którzy zainteresowani są rozpoczęciem przygody ze sportami motorowymi… Recepta na sukces, jak zawsze, okazuje się być bardzo uniwersalna, niezależnie od uprawianej dyscypliny sportowej: trzeba marzyć i odważnie działać w kierunku realizacji marzeń, nie zważając na porażki nieodłącznie związane z każdym zwycięstwem.



Niekwestionowaną atrakcją spotkania był samochód do driftu Karoliny Pilarczyk, który można było obejrzeć i przymierzyć się do fotela kierowcy. Ponadto, uczestnicy mieli możliwość skorzystania z darmowej jazdy na gokartach. W wyścigu wzięły udział również bohaterki spotkania, a zwycięzcę nagrodzono specjalnie przygotowanym pucharem i upominkiem.




Dreszczyk sportowych emocji ufundował sponsor spotkania. O słodki poczęstunek zadbali Partnerzy projektu - producenci marek Cemoi oraz Lubsad. Tradycyjnie, wśród uczestników rozlosowano upominki w postaci zestawów produktów ufundowanych przez producentów marek Bonne MamanCemoi i Clipper, karnetów na tor kartingowy Pole Position i voucherów na park linowy i off-road ufundowanych przez gospodarzy i sponsora.




Fotorelację z wydarzenia przygotowali: Piotr Kobus i Robert Poznański.
Serdecznie dziękujemy za Patronat Honorowy PZM i ogromne wsparcie organizacyjne Rafała Młodawskiego i Mariusza Dziurleja.


Podsumowanie III Spotkania z Pasją
Temat: Wyścigi z nutką adrenaliny i kobiecym pazurkiem
Miejsce przyjazne pasjom: Tor Kartingowy Pole Position - Janki
3 bohaterki: Małgorzata Rdest, Klaudia Podkalicka, Karolina Pilarczyk
Prowadzenie: Magdalena Piasecka
Patronat Honorowy: Polski Związek Motorowy
Sportowa atrakcja: wyścigi gokartowe z bohaterkami spotkania i samochód do driftu Karoliny Pilarczyk
Słodki poczęstunek od Lubsad i Cemoi i loteria z nagrodami
7 Partnerów
11 Patronów Medialnych
Ok. 70 uczestników


III Spotkanie z Pasją - zaproszenie


17 LISTOPADA 2013 (godz. 14.00) zapraszamy na kolejne Spotkanie z Pasją

TEMAT: Wyścigi z nutką adrenaliny i kobiecym pazurkiem

MIEJSCE: Tor Kartingowy Pole Position, Janki (Warszawa), ul. Graniczna 15 

BOHATERKI:

MAŁGORZATA RDEST – Mistrzyni Międzynarodowych Kartingowych Mistrzostw Polski 2011 i jedyna kobieta w Formule 4

KLAUDIA PODKALICKA – kierowca zakochany w rajdach typu cross country i nie tylko, najszybsza kobieta w KIA PICANTO CUP

KAROLINA PILARCZYK – vice Mistrzyni Europy w jeździe bokiem, czyli drifcie; jedyna polska licencjonowana zawodniczka biorąca czynny udział w zawodach driftowych w Polsce i w Europie

Dodatkową atrakcją dla uczestników będzie możliwość uczestniczenia w wyścigu na gokartach z udziałem bohaterek spotkania - wyścigi są bezpłatne dla uczestników

Ponadto, w dniu spotkania będzie można skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnej oferty jazdy na gokartach w promocyjnej cenie, zapewniamy słodki poczęstunek i symboliczne upominki dla uczestników.


WSTĘP WOLNY! 

REJESTRACJA: magda.spotkaniazpasja@gmail.com


Wydarzenie organizowane jest pod Patronatem Honorowym Polskiego Związku Motorowego. Ideę przedsięwzięcia popiera również MICHELE MOUTON - Przewodnicząca Komisji Kobiecych Sportów Motorowych z ramienia Fédération Internationale de l'Automobile

www.spotkaniazpasja.pl




PODSUMOWANIE II SPOTKANIA Z PASJĄ

Kobylnica, 13/10/2013


Druga edycja Spotkań z Pasją zgromadziła w Aeroklubie Poznańskim w Kobylnicy liczne grono fanów lotnictwa i kandydatów do podniebnej przygody. Mimo kapryśnej aury, na lotnisku stawiło się blisko 80 osób, gotowych niedzielne popołudnie spędzić w towarzystwie tych, którzy wiedzą jak sięgać po złoto i potrafią marzenia przekuwać w rzeczywistość. 


Bohaterki spotkania: Agata Nykaza, Małgorzata Margańska, Magdalena Stróżyk, Katarzyna Żmudzińska i Monika Bobula, doskonale znają smak podniebnych spacerów pod chmurką ze szczyptą adrenaliny. Ich opowieści, te całkiem poważne i te z przymrużeniem oka, były dla uczestników doskonałą lekcją tego, jak po marzenia sięgać wysoko, jak się nie poddawać i jak radzić sobie ze stresem. Okazało się, że to nie podium jest kwintesencją zwycięstwa, że liczy się to wszystko, co do niego prowadzi i że najważniejsze, to zakochać się w tej przygodzie, podjąć  wyzwanie i nie rezygnować.

Nasz gość specjalny, Adam Czeladzki, wprowadził w zdumienie stwierdzeniem, że jego marzenia stały się   dla niego bardziej realne dopiero po wypadku i urazie kręgosłupa. Zrozumieliśmy, że droga na szczyt musi prowadzić pod górkę i że prawdziwa pasja nie zna barier nie do pokonania.
Mieliśmy także możliwość uczestniczyć w montażu szybowca Discuss dostosowanego do potrzeb niepełnosprawnego pilota i w pokazie ręcznego sterowania, co cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników. 


Spotkanie było motywacją, aby nie zapuszczać korzeni, a zamiast tego rozkładać skrzydła i śmiało patrzeć przed siebie z wiarą, że każde marzenie jest warte realizacji. Zrozumieliśmy też, że za wielkimi sukcesami nie zawsze stoją spektakularne historie, natomiast zawsze stoi upór i determinacja w dążeniu do celu.


Dyskusjom o odlotowych pomysłach na życie sprzyjały smakołyki w postaci naturalnych soków owocowych Lubsad i trufli francuskich Cemoi.  


Po raz kolejny Partnerzy projektu (Pat&Rub, Bonne Maman, Clipper, Cemoi, Materne-Polska, Wydawnictwo Czarna Owca, Wydawnictwo Marka Kamińskiego, Skrzydlata Polska) hojnie obdarowali uczestników pięknymi upominkami w postaci kosmetyków, zestawów smakołyków, gadżetów i książek.


O pamiątkowe zdjęcia zadbali: Tomasz Lisiecki i Tomasz Ślusarczyk.
Odwiedziła nas także ekipa Extreme Sports Channel. Niebawem relacja z tego wydarzenia.

Dziękujemy Patronom Medialnym tego przedsięwzięcia za opiekę medialną. Składamy również podziękowania na ręce Patronów Honorowych: Aeroklubu Polskiego, Prezydenta Miasta Poznania i Rektora Politechniki Poznańskiej.


Podsumowanie II Spotkania z Pasją
Temat: Kobiety w lotnictwie, czyli jak wysoko sięgać po marzenia
Miejsce przyjazne pasjom: Aeroklub Poznański im. Wandy Modlibowskiej w Kobylnicy
5 bohaterek: Agata Nykaza, Małgorzata Margańska, Magdalena Stróżyk, Katarzyna Żmudzińska, Monika Bobula
1 gość specjalny: Adam Czeladzki – niepełnosprawny pilot szybowcowy
Prowadzenie: Magdalena Piasecka
Patronat Honorowy: Aeroklub Polski, Prezydent Miasta Poznania, Rektor Politechniki Poznańskiej
Pokaz: Montaż szybowca Discuss dostosowanego do niepełnosprawnego pilota i pokaz ręcznego sterowania
Słodki poczęstunek od Lubsad i Cemoi i loteria z nagrodami
11 Partnerów
12 Patronów Medialnych
Ok. 80 uczestników


Zapraszamy na II Spotkanie z Pasją


Bohaterki II Spotkania z Pasją to wyjątkowe kobiety, które poznały smak podniebnej przygody. Agata Nykaza, Małgorzata Margańska, Magdalena Stróżyk, Katarzyna Żmudzińska i Monika Bobula opowiedzą o ich drodze do spełnienia lotniczych marzeń. 
Będzie też wyjątkowy gość specjalny!

13 Października, godz. 14.00, Aeroklub Poznański w Kobylnicy

W PROGRAMIE:

- Spotkanie z bohaterkami i ich recepta na sukces, czyli jak to się dzieje, że marzenia się spełniają
- Rozmowa z Gościem Specjalnym: Adamem Czeladzkim, niepełnosprawnym szybownikiem, który mimo przeciwności losu realizuje swoją pasję
- Pokaz ręcznego sterowania szybowca dostosowanego do osoby niepełnosprawnej
- Możliwość zapoznania się z ofertą Aeroklubu
- Loteria z nagrodami i słodki poczęstunek
- oraz mnóstwo cennych, praktycznych informacji o tym jak, gdzie i za ile można spełniać marzenia…

WSTĘP WOLNY!
Rejestracja: magda.spotkaniazpasja@gmail.com

www.spotkaniazpasja.pl

Zapraszamy na wyjątkową lekcję spełniania podniebnych marzeń!
Nie sprowadzimy Cię na ziemię, ale dodamy skrzydeł!

Wydarzenie organizowane jest pod Patronatem Honorowym Aeroklubu Polskiego, Prezydenta Miasta Poznań oraz Rektora Politechniki Poznańskiej.

Spotkania z Pasją są niekomercyjnym projektem Fundacji Smakuj Życie. Cykliczne imprezy z wyjątkowymi kobietami, odbywające się w ramach tego projektu, skupiają się wokół tematyki sportowo-podróżniczej. Niezwykłe historie gości wzruszają, intrygują, ale przede wszystkim inspirują do realizacji własnych marzeń. 


PODSUMOWANIE I SPOTKANIA Z PASJĄ 
(21.04.2013 Warszawa)


Pierwsza edycja projektu zgromadziła w warszawskim salonie Honda Motorista kilkadziesiąt osób: pasjonatów motoryzacji i poszukujących życiowej pasji. Bohaterki spotkania: Ewa Pieniakowska, Joanna Modrzewska, Natalia Florek i Natalia Kowalska przygotowały doskonałą „lekcję spełniania marzeń” opowiadając o swojej drodze do sukcesu. Cztery fantastyczne kobiety, zahartowane w bojach o wysokie cele, dostarczyły wszystkim potężną dawkę inspiracji i motywacji do poszukiwania pasji.

fot. Dominika Czapla

Na Spotkaniach z Pasją dziewczyny opowiadały o swoich początkach, o reakcjach innych zawodników na ich pomysł wejścia i rozgoszczenia się w ciągle mało kobiecym świecie. Dowiedzieliśmy się, że jeżeli marzenia nie przerażają, to nie są warte spełnienia, że trzeba celować wysoko i nigdy się nie poddawać.

Na pierwsze Spotkanie z Pasją w swoje progi zaprosili nas: Państwo Budniccy - właściciele salonu Honda Motorista, miejsca stworzonego z pasją przez niewątpliwych pasjonatów - miejsca, w którym gwiazdy wieczoru i uczestnicy stworzyli doskonałą atmosferę do rozmów o receptach na sukces w sportach motorowych. Wieczór, z właściwym sobie profesjonalizmem, poprowadziła Joanna Zientarska, która pasję motoryzacyjną ma we krwi.

fot. Tomasz Ślusarczyk


Dzięki hojności Partnerów Projektu, ogromna część uczestników spotkania została obdarowana upominkami w postaci książek wydawnictw: Czarna Owca, Bezdroża i Marka Kamińskiego, zestawów produktów marek: Clipper, Bonne Maman oraz Cemoi, produktów motocyklowych od Motogen oraz innych cennych upominków od Materne-Polska, PZM, studia masażu Janusza Tympalskiego. 


fot. Dominika Czapla

fot. Tomasz Ślusarczyk



O pamiątkowe zdjęcia zadbali: Tomasz Ślusarczyk i Dominika Czapla.
Słodki poczęstunek w postaci soków owocowych i trufli zapewnili nam: Lubsad i Cemoi.

fot. Dominika Czapla

Relacje po spotkaniu wraz z galerią zdjęć zostały zamieszczone w prasie i na portalach Patronów Medialnych „Spotkań z Pasją”.

Spotkanie uświetniły dwa pokazy: pokaz zespołowej jazdy na rolkach w wykonaniu BlueBear Team oraz pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu Ewy Pieniakowskiej.


fot. Dominika Czapla
Podsumowanie I Spotkania z Pasją
Temat: Kobiety w sportach motorowych
Miejsce przyjazne pasjom: Salon Motocyklowy Honda Motorista, Warszawa
3 bohaterki: Joanna Modrzewska, Ewa Pieniakowska, Natalia Florek
1 gość specjalny: Natalia Kowalska
Prowadzenie: Joanna Zientarska
Patronat Honorowy Polskiego Związku Motorowego
Pokaz stuntu motocyklowego i zespołowej jazdy na rolkach
Wystawa motocykli i słodki poczęstunek
10 Partnerów
19 Patronów Medialnych
Ok. 80 uczestników

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!